ДПЗКУ оголошує про початок форвардних закупівель озимих культур

Державна продовольчо-зернова корпорація України розпочинає програму закупівлі озимих зернових майбутнього врожаю.

 

Про це повідомила начальник відділу форвардних закупівель ПАТ «ДПЗКУ» Наталія Головань, передає прес-служба відомства.
 
Це перший етап масштабної форвардної програми, в рамках якої планується проавансувати українських сільгоспвиробників на суму понад 1 млрд грн.
 
«Вперше за історію корпорації прийнято рішення розпочати форвардну програму восени, щоб сільгоспвиробник вже на початку нового календарного року отримав авансові кошти, які він зможе використати для вчасного проведення весняно-польових робіт, закупівлі більш дешевих засобів захисту рослин та палива ще до початку  сезону», - наголосила пані Головань.
 
За її словами, погодження на запуск та фінансування цієї програми від китайського партнеру ДПЗКУ - компанії ССЕС, а також Експортно-імпортного банку Китаю вдалось  отримати у рекордно короткий термін завдяки успішним переговорам з керівництвом ССЕС у другій половині жовтня.
 
«Наша мета - вчасно підтримати сільгоспвиробника та у підсумку гарантовано отримати зерно, яке у подальшому ми зможемо експортувати. Система контролю, яка на сьогодні розроблена і впроваджена у корпорації, зводить до мінімуму ризик невиконання сільгоспвиробниками зобов’язань за форвардними договорами, завдяки чому два роки поспіль ми не маємо жодної заборгованості за результатами програм закупівель зерна майбутнього врожаю», - підкреслила Наталія Головань.
 
Як і у минулому році, ДПЗКУ має намір співпрацювати по форвардам лише з надійними партнерами та продовжить дотримуватися головного правила «від кількості до якості». Регіональні відділи  та філії ПАТ «ДПЗКУ» вже готові приймати заявки та документи від сільгоспвиробників на участь у першому етапі програми форвардних закупівель.

   

https://www.agro-business.com.ua/agrobusiness/events/6517-dpzku-ogoloshuie-pro-pochatok-forvardnykh-zakupivel-ozymykh-kultur.html

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua