Державна програма здешевлення техніки дала поштовх розвитку українського машинобудування, - Віктор Шеремета на відкритті «Агровесни-2019»

Державна програма здешевлення техніки дала поштовх розвитку українського машинобудування, - Віктор Шеремета на відкритті «Агровесни-2019» фото, ілюстрація

Минулого року українські аграрії, враховуючи всі напрями держпідтримки по техніці, отримали більше мільярда гривень компенсації. Окрім того, що сільгоспвиробники застосовували сучасну аграрну техніку і новітні технології на виробництві, це стимулювало розвиток українського машинобудування. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Мінагрополітики.

Про це зазначив заступник Міністра аграрної політики та продовольства України під час відкриття серії міжнародних агропромислових виставок «Зернові технології 2019», «Agro Animal Show 2019», «Фрукти. Овочі. Логістика 2019», об’єднаних  назвою – «Агровесна-2019», сьогодні, 19 лютого. У заході взяли участь Президент Української аграрної конфедерації, народний депутат України Леонід Козаченко, посли Німеччини, Нідерландів, Великобританії, Данії, Франції, представник Посольства Австрії в Україні, закордонних галузевих асоціацій, а також організатори виставок.

«У 2018 році ми отримали рекордні врожаї, зокрема, понад 70 млн тонн зерна, крім того, Україна є світовим лідером з експорту зернових. З радістю відмічу, що державна допомога, зокрема, щодо здешевлення придбання сільгосптехніки та обладнання, допомогла втримати планку та підготувати аграріїв до нових викликів. Цього року Уряд зберіг основні напрями фінансової підтримки, тому закликаю виробників купувати все необхідне до нового сезону та отримувати компенсацію від держави», - зауважив Віктор Шеремета.

Він додав, що на сьогодні Уряд розглядає питання державної підтримки виробників сільськогосподарської техніки, щоб додатково стимулювати українське машинобудування.

Виставка передбачає понад 30 бізнес-заходів. Так, серед сьогоднішніх подій на «Агровесна-2019»:

  • Конференція «Стале землеробство в умовах змін клімату: технології, практики, досвід» за організації Продовольчої та сільськогосподарської організації Об’єднаних Націй ООН (ФАО) в рамках проекту ФАО/ГЕФ;
  • Міжнародний семінар: «Голландські ефективні програми моніторингу та викорінення захворювань ВРХ для впровадження в Україні» за організації DUDC - Dutch-Ukrainian Dairy Center-Нідерландсько-український молочний центр, GD Animal Health, CVD-Центр ветеринарної діагностики;
  • Х Голландсько-український агробізнес-форум з професійного картоплярства за організації Посольства Королівства Нідерланди в Україні, Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу», Агентства «UcabEvent», Української асоціації виробників картоплі, ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» та за підтримки Міністерства сільського господарства, природи та якості харчових продуктів Королівства Нідерланди;
  • «Насіннєвий форум 2019» за організації Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу», Насіннєвої Асоціації України, Американської торговельної палати, Українського насіннєвого товариства.

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua