Corteva Agriscience повідомив про реєстрацію в Україні нового фунгіциду

Corteva Agriscience повідомив про реєстрацію в Україні нового фунгіциду фото, ілюстрація

7 лютого під час партнерської конференції в Києві компанія Corteva Agriscience™, Сільськогосподарський підрозділ DowDuPont, повідомила про державну реєстрацію в Україні двокомпонентного фунгіциду Зорвек Інкантія®, пише propozitsiya.com.

Новий препарат має в основі інноваційну молекулу Зорвек® (діюча речовина  - оксатіапіпролін) та молекулу контактної дії фамоксадон. Цей препарат є першим представником  нового  класу  фунгіцидів (нова група №49 за FRAC, піперидиніл тіазол ізоксазоліни) для контролю хвороб, викликаних патогенами класу ооміцети: фітофторозу, пероноспорозу, мільдю.

Препарат має  абсолютно  новий  біохімічний механізм впливу на збудників хвороби і, водночас, у нього відсутня перехресна резистентність з існуючими фунгіцидами; захищає оброблене листя картоплі та овочевих культур на ранніх стадіях і продовжує захист по мірі росту. Він спричиняє різнобічний вплив на життєвий цикл патогенів, забезпечує вищу ефективність та тривалість дії, подовжуючи період контролю хвороб на 3-4 додаткових дні порівняно із стандартними рішеннями, та має високу стійкість до опадів. 

Зорвек Інкантія® вже має реєстраційні схвалення у Польщі, Ірландії, Великобританії, Бельгії, Італії, Чехії та Білорусі, і відтепер технологія захисту низки овочевих культур та картоплі доступна українським аграріям.

«Corteva Agriscience™, Сільськогосподарський підрозділ DowDuPont, пропонує інноваційні рішення та технології для підтримки вирощування картоплі та овочевих культур високої якості, що є суттєвою допомогою для фермерів. Новий препарат Зорвек Інкантія® забезпечує дієву комбінацію стабільного та ефективного контролю хвороб картоплі, томатів та цибулі, та надає сільгоспвиробникам низку переваг. Окрім отримання кращого врожаю, використання новітнього препарату призведе до одночасної оптимізації виробничих витрат, що є непростим завданням у різних кліматичних умовах», - сказав Сергій Бут, Керівник відділу засобів захисту рослин Corteva Agriscience™.

Постачання та початок продажів препарату заплановані на березень 2019 року.

Виробники польових культур теж можуть скористатися перевагами нової молекули Зорвек® — вона є діючою речовиною протруйника для соняшника Лумісена. 

 

 

©Пропозиція - Головний журнал з питань агробізнесу
https://propozitsiya.com/ua/corteva-agriscience-povidomiv-pro-reiestraciyu-v-ukrayini-novogo-fungicidu

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua