Corteva Agriscience™ підтримує молодих українських фермерів

Corteva Agriscience™ підтримує молодих українських фермерів фото, ілюстрація

Київ, Україна, 14 лютого 2019 року – Corteva Agriscience™, Сільськогосподарський підрозділ DowDuPont, бере участь в ініціативі щодо заохочення молоді до роботи в сільському господарстві. Участь Corteva Agriscience™ в українському конкурсі «Кращий молодий агроном 2019» відображає пріоритет розвитку майбутніх поколінь, зокрема фермерів, які забезпечать зростаюче глобальне населення безпечною та поживною їжею. Про це пише propozitsiya.com.

В рамках програми представники Corteva Agriscience долучаться до експертної комісії конкурсу, підготують завдання та оцінять знання учасників. Конкурсанти також будуть запрошені приєднатися до польових заходів Corteva Agriscience та отримати знання від професіоналів з міжнародним досвідом.

Вже шостий рік поспіль конкурс «Кращий молодий агроном», заснований редакцією журналу Agroexpert, має на меті підтримку талановитої молоді, яка працює в сільському господарстві України. Щорічно понад 200 агрономів з усієї країни долучаються до конкурсу, щоб продемонструвати свої здібності та змагаються за вивчення найкращих практик, користуючись унікальним досвідом партнерів програми. Переможців обирають на основі їхніх відповідей на теоретичні питання та виконання ними практичних завдань.

За результатами анонімної оцінки експертна комісія визначить чотирьох переможців у наступних категоріях: «Селекція та насінництво», «Агрохімія і ґрунтознавство», «Захист рослин», «Плодоовочівництво».

«Ми прагнемо спрямувати наші зусилля на залучення молоді до індустрії, щоб зберегти сільське господарство як джерело існування, - говорить Анна Бабіч, Менеджер з корпоративних комунікацій у Центральній та Східній Європі Corteva Agriscience. - Ми беремо участь в ініціативах, які підтримують нашу концепцію «Нові обличчя в сільському господарстві» та заохочуємо молодь до навчання, роботи та розвитку у сфері агробізнесу. Конкурс «Кращий молодий агроном» набирає популярності з року в рік та демонструє швидкість, з якою молодь хоче рухатися та робити зміни, але вони також потребують допомоги фахівців з багатим досвідом та знанням міжнародних практик».

«Молоді агрономи, які нещодавно розпочали свій професійний шлях, потребують особливої підтримки в розвитку власних компетенцій, - коментує Ірина Корчагіна, керівник конкурсу «Кращий молодий агроном». – Завдяки нашому конкурсу молоді фахівці можуть підтвердити свої знання і здобути впевненість для подальшої роботи у сільському господарстві. Підтвердженням значимості конкурсу є не лише щорічне збільшення кількості учасників, а й долучення до партнерської підтримки визнаної світової компанії-виробника високоякісного насіння та засобів захисту Corteva Agriscience. Універсальність і надання мультифункціональних рішень компанії якнайкраще співпадають із тематичними напрямками конкурсу».

Учасники можуть подати заявку на конкурс за посиланням до 31 травня 2019 року. Переможці будуть оголошені наприкінці жовтня 2019 року.

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua