Чутки про зрив угоди між США та Китаєм обвалили ціни на сою та кукурудзу

Картинки по запросу порти зерно

Президент США Дональд Трамп в неділю заявив про посилення тиску на Китай задля примушення до підписання торговельної угоди. У зв’язку з цим з 10 травня мита на китайські товари вартістю 200 млрд $ можуть підвищитись до 25%, а також пізніше можливо  введеться  додаткове 25% мито на товари вартістю 300 млрд $. Про це повідомляє Kurkul.com з посиланням на graintrade.com.ua

Китай здивований намірами президента США збільшити мита на китайську продукцію з 10% до 25% та повідомляє про можливе скасування чергового раунду переговорів, що має пройти цього тижня у Вашингтоні, оскільки не бажає проводити зустріч під тиском погроз та залякування.

Надаємо, ще у п’ятницю Трамп повідомляв про успішне просування торговельних переговорів з Китаєм, новий етап яких мав пройти цього тижня у Вашингтоні.

В неділю на електронних біржах ф’ючерси на сою обвалилися на 2%, на кукурудзу – на 2,5%.

Трейдери сподівалися, що до кінця травня буде підписана торговельна угода та збільшиться обсяг продажів сільгосппродукції до Китаю. Нова відстрочка зменшить підтримку Трампа з боку фермерів, які віддали йому голоси на виборах, оскільки вкотре знизить їх прибутки.

Проте Трамп продовжує підвищувати ставки на переговорах, змушуючи Китай підписати торговельну угоду на умовах США.

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua