Черкаський «Азот» планує збільшити потужності для виробництва КАС

Проектна потужність установки складає 1500 тонн на добу готової продукції або 500 тис. тонн на рік. 

ПАО «Азот», розташоване у Черкасах, що входить в групу OSTCHEM, заявило про наміри щодо реалізації проекту «Установка отримання добрива КАС в цеху К-1, ПАТ «АЗОТ» (корпус 3006), потужністю 1500 т/добу». Заява про наміри розміщена на сайті ПАО «Азот», повідомляє Інфоіндустрія.

Нові потужності виробництва карбамідно-аміачної суміші будуть розміщені на базі виробничих майданчиків капролактаму, який припинив вироблятися кілька років тому.

«Проектом передбачено технічне переоснащення існуючих корпусів 3001 (ЦПК) та 3006 об’єкту 01 цеху капролактаму з використанням існуючого обладнання у виробництві рідких добрив (КАС). Технічне переоснащення передбачається на існуючому проммайданчику без зміни генерального плану та не передбачає виділення додаткових земельних ділянок», - йдеться в заяві.

Читайте також: Черкаський «Азот» розпочав випуск КАС із додаванням сірки

Технологічна схема виробництва буде подібною до вже існуючої на «Азоті».

«Сировиною установки отримання добрив КАС є 68-76% мас. розчин карбаміду, що подається на установку з цехів М-6 та М-2, та розчин 89-91% мас. аміачної селітри, що надходить з цеху М-9». Допоміжною сировиною є технологічна вода і інгібітор корозії «Novo Cor – 96», - повідомляється в документі.

Проектна потужність установки складає 1500 тонн на добу готової продукції або 500 тис. тонн на рік.

Планується, що продуктова лінійка КАС охоплюватиме три марки: КАС-28, КАС-30, КАС-32. Також відзначається, що «марки КАС застосовуються в певних кліматичних умовах та в залежності від температури кристалізації».

Серед інших істотних параметрів роботи вказуються зокрема розрахунковий режим роботи установки – не менше 8000 годин на рік. Режим роботи установки – безперервний, цілодобовий. Очікується, що установка зможе працювати 333 діб на рік.

За матеріалами infoindustria.com.ua

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua