CF Industries прогнозує зміцнення світових цін на азотні добрива

 

CF Industries прогнозує зміцнення світових цін на азотні добрива фото, ілюстрація

Найбільший американський виробник опублікував підсумки роботи за третій квартал і дев'ять місяців 2018 року, а також зробив прогноз розвитку ринку азотних добрив на кінець 2018 - початок 2019 року. Про це пише www.propozitsiya.com з посиланням на сайт компанії.

Чистий прибуток в третьому кварталі склав 30 млн дол; показник EBITDA - 308 млн дол.
Чистий прибуток за дев'ять місяців склала 241 млн дол; EBITDA - 1,080 млрд дол.

Виробнича мережа CF Industries продовжувала працювати безпечно і ефективно. Виробництво аміаку в третьому кварталі 2018 року склало близько 2,5 млн тонн, а за перші дев'ять місяців 2018 року - близько 7,4 млн тонн. У третьому кварталі 2018 року середня ціна продажу аміаку становила 292 дол. / т в порівнянні з 235 дол. / т в третьому кварталі 2017 року. Середня ціна продажу карбаміду склала 259 дол./ т в порівнянні з 195 дол. / т в третьому кварталі 2017 року, а середня ціна продажу КАС була 167 дол./ т в третьому кварталі 2018 року по порівнянні з 144 дол./ т роком раніше.

CF очікує, що світові ринкові драйвери, які привели до зростання світових цін на азотні в третьому кварталі, будуть зберігатися в четвертому кварталі 2018 року і в першій половині 2019 року.

Глобальний прогноз попиту на азотні позитивний на першу половину 2019 року. У США фермери планують засіяти 93 млн акрів кукурудзи в 2019 році, що приблизно на 4 млн більше, ніж у 2018 році, що, поряд з очікуваним збільшенням посівів пшениці, буде стимулювати попит на азотні в Північній Америці.
Очікуваний попит на сечовину в Індії і Бразилії буде продовжувати підтримувати більш жорсткий глобальний баланс попиту і пропозиції на азотні в 2019 році. Після того, як в жовтні в Індії був оголошений тендер на закупівлю карбаміду, на якому було закуплено 750 тис. тонн, промислові експерти очікують від одного до двох додаткових тендерів на покупку карбаміду до березня, щоб задовольнити потреби країни в поточному сезоні. Імпорт до Бразилії збільшився з травня після закінчення страйку. Очікується, що імпорт в 2019 році буде рости ще більше завдяки оголошеному, але не ще не відбувся закриття двох заводів з виробництва карбаміду Petrobras.
Компанія продовжує стежити за наслідками санкцій відносно Ірану. У короткостроковій перспективі, за різними оцінками, близько 3-4 млн тонн іранського карбаміду підуть з ринку. Найбільш важливим є те, що Індія не купувала іранський продукт на своєму останньому тендері в жовтні. Іранські виробники зіткнуться з додатковими проблемами, якщо санкції будуть тривати через втрату доступу до технічної експертизи, запасних частин і ресурсів для підтримки нового будівництва.
Очікується, що довгострокові, галузеві та енергетичні ринкові чинники будуть продовжувати підтримувати глобальну криву азотних на більш високих рівнях. Прогнозується, що загальне зростання пропозиції карбаміду в світі до 2022 року буде відрізнятися від щорічного темпу зростання попиту на азотні на 2%.

 

 

©Пропозиція - Головний журнал з питань агробізнесу
https://propozitsiya.com/ua/cf-industries-prognozuye-zmicnennya-svitovyh-cin-na-azotni-dobryva

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua