Обшуки у фермера, що забрав зерно з Ізмаїльського елеватора

В будинку і в офісах фермера з Ізмаїла Олександра Петкова, який був в числі тих, хто з боєм зміг забрати своє зерно з Ізмаїльського елеватора, проходили масові обшуки. Повідомляє odessa.web2ua.com.

Сам фермер на зв'язок не виходить та ситуацію не коментує.

Нагадаємо, що в кінці минулого тижня група фермерів Бессарабії, в числі яких був і Олександр Петков, приїхали на Ізмаїльський елеватор, щоб забрати своє зерно, яке вони здавали на зберігання, але ледь не втратили його через масштабну аферу керівництва агрохолдингу «Агроінвестгруп». Свої дії фермери виправдовували рішенням Господарського суду Одеської області, який ухвалив, що вони можуть вивезти зерно з території елеватора.

Втім, це виявилося не так просто, тому що цьому перешкоджали співробітники поліції, які наполягали, що рішенням Печерського суду Києва на зерно накладено арешт. У той же час, за словами фермерів, Нацагентство з питань виявлення, розшуку та управління активамивиставило їх зерно на аукціон і продала за заниженою в декілька разів ціною.

В результаті тривалого протистояння фермерам все ж вдалося забрати своє зерно через що поліція відкрила відразу кілька кримінальних проваджень за статтями грабіж і самоуправство.

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua