АГРАРІЇВ ЛЬВІВЩИНИ ОЗНАЙОМИЛИ ІЗ ПОРЯДКОМ СТВОРЕННЯ ТА ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ

Аграріїв Львівщини ознайомили із порядком створення та державної реєстрації фермерських господарств

У Головному територіальному управлінні юстиції у Львівській області відбувся семінар «Фермерські господарства, порядок створення та державної реєстрації». Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.

В межах семінару порушили актуальні питання порядку створення, а також державної реєстрації фермерських господарств як юридичних осіб та сімейних фермерських господарств без статусу юридичної особи. Також, розглянули питання реєстрації та перереєстрації земельних ділянок з фізичних осіб на фермерські господарства, оформлення права власності та користування ділянками, умови участі фермерських господарств в обласних та державних програмах підтримки.

«Проведення таких зустрічей за участі представників департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації, Головного управління юстиції, Головного управління держгеокадастру у Львівській області, Львівської аграрної палати, Львівського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, державних реєстраторів  є надзвичайно важливим для тих, хто лише планує створювати фермерське господарство, та ще не знає як зареєструватись, як оформити земельну ділянку, якими програмами може скористатись» – зазначив заступник директора - начальник управління продовольства та розвитку сільських територій департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Павло Дигдало.

Також Павло Дигдало ознайомив присутніх з програмами підтримки обласного та державного бюджетів, якими можуть скористатись фермери, а також розповів про нові напрями підтримки сімейних фермерських господарств, що запроваджують у 2019 році.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua