Аграрії зможуть компенсувати 30% від вартості будівництва свого елеватора

У 2019 працюватимуть дві програми, які допоможуть аграріям з будівництвом елеватора. Одна передбачає компенсацію сільгосптоваровиробникам 30% суми, витраченої на будівництво.

Про це розповів заступник директора департаменту аграрної політики і сільського господарства Мінагрополітики Леонід Сухомлин, повідомляє Elevatorist.com.

На напрям компенсації передбачено 859 млн грн. Об'єкти, які підпадають під програму — це підприємства зберігання і переробки зерна, зерносховища, елеватори, зерносушильні пункти, і так далі.

Компенсацією можуть скористатися підприємства, які на власних або орендованих потужностях виробляють і переробляють свою власну продукцію. Якщо ж підприємство здає частину в оренду, то власна продукція повинна становити не менше 75%. У переліку документів ДФС підтверджується, що дане підприємство відноситься до 4 категорії.

Згідно постанови «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 р № 107» , сума часткової компенсації становить 30%. Документи подаються до 5 травня, 5 вересня і до 5 грудня.

Друга програма передбачає компенсацію 25% при покупці елеваторного обладнання вітчизняного виробництва.

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua