Аграрії отримають з бюджету 3 млрд грн дотацій

Майже 3 млрд грн планується спрямувати на дотації (на 1 га площі посіву) малим і середнім фермерським господарствам.

 

Про це, на сторінці у Facebook,  повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.
 
У проекті бюджету-2017 уряд передбачив стимули для розвитку ключових сфер економіки, які є головними інвесторами бюджету. У першу чергу це стосується сільського господарства.
 
У наступному році на підтримку сільгосптоваровиробників передбачено спрямувати з загального фонду 5,5 млрд грн. або 1% ВВП від обсягу виробництва сільського господарства. З них майже 3 млрд грн. планується спрямувати на дотації (на 1 га площі посіву) малим і середнім фермерським господарствам. Допомога виділятиметься зокрема і на закупівлю техніки, що дасть поштовх для розвитку вітчизняних підприємств с/х машинобудування.
 
Крім того, збільшено до 300 млн грн видатки на часткову компенсацію підприємствам АПК відсоткової ставки за банківськими кредитами. До 65 млн грн. збільшується обсяг коштів на пряме бюджетне кредитування фермерських господарств.
 
Також 75 млн грн буде виділено за програмою "Державна підтримка розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними". Що дасть можливість збільшити площі закладання багаторічних насаджень та стимулюватиме розвиток інфраструктури по збереженню плодово-ягідної продукції та винограду. 210 млн грн. передбачено на підтримку галузі тваринництва.

   

https://www.agro-business.com.ua/agrobusiness/events/6687-agrariii-otrymaiut-z-biudzhetu-3-mlrd-grn-dotatsii.html

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua