Україна отримала дозвіл на міжнародну торгівлю насінням цукрового буряку

Україна отримала дозвіл на міжнародну торгівлю насінням цукрового буряку фото, ілюстрація

Організація економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) надала дозвіл Україні повноправно брати участь в міжнародній торгівлі насінням цукрових та кормових буряків. Ініціатором даного проекту виступив головний виробник насіння цукрових буряків в світі компанія «Сесвандерхаве-Україна». Про це пише propozitsiya.com з посиланням на прес-службу компанії.

31 січня 2018 року на засіданні країн-членів учасників ОЕСР Україні було надано дозвіл повноправно брати участь в міжнародній торгівлі насінням цукрових та кормових буряків.

За словами представників «Сесвандерхаве-Україна», для того, щоб почати безпосередній експорт, необхідно законодавчо затвердити участь України в схемах сортової сертифікації ОЕСР. Відповідні схеми 16 серпня 2018 року були надані Міністерством аграрної політики та продовольства України, яке і виконує функцію розробника цього законопроекту в Україні.

«З огляду на специфіку законотворчого процесу, після офіційного перекладу схем міжнародної торгівлі насінням цукрових та кормових буряків, Мінагропрод передає законопроект до Міністерства закордонних справ України та Президенту України на узгодження. Погоджений законопроект представляється Президентом до Верховної Ради України. У разі прийняття Закону України «Про приєднання до схем міжнародної торгівлі насінням цукрових та кормових буряків» виникає необхідність в методиці польового інспектування. Також для виходу на ринки інших країн необхідна наявність лабораторії якості дражованного насіння цукрових буряків за стандартами І5ТА і наявність органу, який би засвідчував відповідність сортів посівного матеріалу і видавав Сертифікат OECD», - йдеться в повідомленні.

У планах «Сесвандерхаве-Україна» вийти на зовнішні ринки, в першу чергу європейські. Докладніше про перспективи міжнародної торгівлі насінням цукрових буряків можна дізнатися на офіційному сайті «Сесвандерхаве-Україна».

Компанія «SESVANDERHAVE» - це головний виробник насіння цукрових буряків в світі. Завдяки кращій генетиці буряка та створенні високопродуктивних гібридів вона вже багато років надійно займає лідируючі позиції в світі, зокрема в Україні.

 

 

©Пропозиція - Головний журнал з питань агробізнесу
https://propozitsiya.com/ua/ukrayina-otrimala-dozvil-na-mizhnarodnu-torgivlyu-nasinnyam-cukrovogo-buryaku

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua