Парламентарі придумали для аграріїв нові визначення

У Законі України “Про державну підтримку сільського господарства України” запровадять визначення для сільськогосподарського товаровиробника та сільськогосподарського підприємства, пише ЛІГА:ЗАКОН .

Наприкінці минулої сесії парламент ухвалив, серед іншого, законопроект № 1209-1, який містить зміни в Закон про ЄСВ, Закон про судовий збір та інші законодавчі акти.

Так у Законі України “Про державну підтримку сільського господарства України” запровадять визначення для сільськогосподарського товаровиробника. Ним будуть вважати юридичну особу незалежно від організаційно-правової форми або фізичну особу – підприємця з такими ознаками:

– основною діяльністю є виробництво сільськогосподарської продукції та/або розведення, вирощування та вилов риби у внутрішніх водоймах (озерах, ставках та водосховищах) та її переробка на власних чи орендованих потужностях, у тому числі власновиробленої сировини на давальницьких умовах, та здійснення операцій з її постачання;

– в такій діяльності питома вага вартості сільськогосподарських товарів/послуг становить не менш як 75 відсотків вартості всіх товарів/послуг, поставлених протягом попередніх 12 послідовних звітних податкових періодів сукупно.

Ну а сільськогосподарським підприємством буде юридична особа, що є сільськогосподарським товаровиробником з наведеними вище ознаками

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua