Земельний кадастр заповнений на 70%

У Державний земельний кадастр внесена інформація по більш ніж 70% земельних ділянок, у тому числі земель сільськогосподарського призначення - приблизно 65%.

 

Про це в інтерв'ю «Українським новинам» повідомив директор департаменту з міжнародного співробітництва та ринку земель Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру Ростислав Шманенко.
 
«Чи достатньо заповнений кадастр для запуску ринку земель, то наша відповідь - так. На сьогодні заповненість кадастру інформацією про земельні ділянки різного цільового призначення становить понад 70%, у тому числі земель сільськогосподарського призначення приблизно - 65%», - сказав він.
 
Він додав, що у Грузії на момент запуску ринку земель кадастр був заповнений лише на 17%, при цьому відкриття ринку пройшло успішно і функціонує досі, а в Україні ситуація значно краща.
 
Ростислав Шманенко зауважив, що заповнення кадастру - процес динамічний.
 
«Наприклад, форма 6-ЗЕМ, яку у цьому році скасували, містить агреговану статистику по сільгоспземлях, у тому числі земель лісогосподарського призначення. Це, у свою чергу, занижує показники заповнюваності кадастру із земель державної власності. Землі, що знаходяться на балансі сільськогосподарських державних підприємств, у тому числі що відносяться до НААН, також погіршують статистику», - підсумував він.

   https://www.agro-business.com.ua/agrobusiness/events/5151-zemelnyi-kadastr-zapovnenyi-na-70.html

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua