З квітня діятиме єдиний рахунок для митних платежів – Мінфін

Введення єдиного рахунку повинно спростити умови ведення бізнесу для експортерів та імпортерів.

З 16 квітня всі підприємства, які здійснюють міжнародну діяльність і торгівлю, будуть сплачувати митні платежі на єдиний рахунок у казначействі. Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів України.

Як зазначається, сьогодні кожна митниця має власний рахунок, що створює незручності для бізнесу.

"Із 23 січня 2019 року єдиний казначейський рахунок для митних платежів у тестовому режимі буде працювати для Київської міської та обласної митниць. З 18 лютого до 15 березня — тестовий режим роботи рахунки для митниць буде діяти також для інших українських митниць. З 16 березня до 15 квітня триватиме перехідний період введення єдиного казначейського рахунка, коли сплачувати митні платежі можна буде як на старі, так і на нові рахунки. З 16 квітня 2019 року «єдиний рахунок» буде використовуватися всіма підприємствами в обов’язковому порядку", - повідомляє прес-служба Мінфіну.

Читайте також: Малайзія визнала українські сертифікати Halal

У відомстві зазначають, що введення єдиного рахунку повинно спростити умови ведення бізнесу для експортерів та імпортерів.

"Введення Єдиного казначейського рахунку для сплати митних платежів дозволить істотно скоротити час на проходження митного оформлення, чітко регламентує процедуру перерахування до держбюджету платежів, що вносяться під час митного контролю, а також сприятиме веденню бізнесу в Україні", — сказав заступник міністра фінансів Сергій Верланов.

За матеріалами minfin.gov.ua

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua