З 1 жовтня в Україні перестали реєструвати сільгосптехніку

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» звернулась з відкритим листом до Максима Мартинюка, першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства України, з проханням налагодити механізм реєстрації та зняття з обліку сільгосптехніки.

 

Про це повідомляє прес-служба УКАБ.
 
У листі йдеться про те, що Держсільгоспінспекція, яка перебуває на стадії ліквідації, з 1 жовтня не надає послуги, пов’язані з реєстрацією техніки через відсутність фінансування. Натомість новий орган, який мав би займатися цим питанням за два роки так і не був створений. Така ситуація призвела до того, що члени Асоціації, які здійснюють продаж, доставку та сервісне обслуговування техніки сільськогосподарського призначення, не можуть виконувати своїх договірних зобов’язань перед контрагентами. А це, в свою, чергу, негативно впливає на ділову репутацію компаній та призводить до матеріальних збитків. 
 
Відповідно до п. 6 Постанови №442 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади» центральні органи виконавчої влади, що припиняються згідно з цією постановою, продовжують здійснювати повноваження та функції у визначених сферах до завершення здійснення заходів з утворення центральних органів виконавчої влади, яким передаються повноваження та функції центральних органів виконавчої влади, що припиняються. Таким чином Держсільгоспінспекція повинна здійснювати свої повноваження та функції до моменту утворення нового органу, на який буде покладено повноваження та функції Держсільгоспінспекції.
 
"Члени УКАБ просять про проведення робочої зустрічі з метою обговорення проблеми та створенні при МінАПіП робочої групи з питання пошуку оптимального механізму вирішення зазначеної проблеми", - йдеться у повідомлення.
 
Відповідний лист-звернення підписали Тарас Висоцький, генеральний директор Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу»,  Антуан Ребійар, бізнес-директор New Holland Agriculture, Хольгер Вельк, директор ТОВ «Клаас Україна», Пітер Загсе, генеральний директор ТОВ «Джон Дір Україна», Юрій Єгоров, бізнес-директор  Case IH регіону Україна, Молдова, Роман Шаповал, голова представництва AGCO Corporation в Україні.         

   

https://www.agro-business.com.ua/agrobusiness/events/6309-z-1-zhovtnia-v-ukraiini-perestaly-reiestruvaty-silgosptekhniku.html

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua