В Україні затримали рекордну контрабанду тютюнових виробів

В організаторів масштабної «схеми» постачання та реалізації тютюнових виробів поліцейські Донеччини вилучили понад 20 мільйонів гривень готівкою. Про це повідомив Михайло Апостол на своїй фейсбук сторінці.

За результатами заходів, що проводилися на території Волинської, Донецької, Дніпровської та Одеської областей України правоохоронці припинили діяльність трьох злочинних груп та вилучили контрабандних тютюнових виробів на 50 мільйонів гривень.

У суботу та неділю, 15-16 лютого, оперативники управлінням стратегічних розслідувань в Донецькій області Національної поліції, слідчі слідчого управління обласної поліції за процесуального керівництва прокуратури області провели 90 санкціонованих обшуків за місцем зберігання тютюнових виробів, за місцем мешкання причетних до злочину осіб та в офісних приміщеннях.

За результатами проведених заходів правоохоронці вилучили понад 908 тисяч пачок цигарок, 120 кг тютюну, «чорнові» записи, зброю та набої до неї. Крім того, правоохоронці виявили діяльність підпільного цеху по виробництву тютюнової продукції, з якого вилучили спецобладнання, сировину для виготовлення та вже готову до продажу продукцію.

Для реалізації цигарок використовували підроблені марки акцизного податку України, і вже в подальшому реалізовували як на території області, так і в інших регіонах країни.

Також було вилучено понад 20 мільйонів гривень, одержаних від злочинної діяльності.

Досудове розслідування триває.

Нагадуємо, що поліцейські Донеччини викрили схему реалізації фальсифікованої тютюнової продукції в різних областях України

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua