В Україні вже сформовані ціни на сільгоспземлі - експерт

Ціни на землі сільськогосподарського призначення в Україні вже наблизилися до європейського рівня і досягають рівня 1,5-2 тис. дол.

 

Про це повідомив керуючий партнер юридичної компанії «ОМП» Микола Орлов, пишеAgroPolit.
 
Незважаючи на те, що офіційно в Україні діє мораторій на продаж сільгоспземель, фактично земельний ринок існує давно і ціна землі вже сформована.
 
"Ринок вже відбувся. Купівля-продаж сільгоспземель в Україні відбувається за договорами емфітевзису. Ціна землі вже сформована: 600-700 дол. коштує один гектар малородючих земель, 1,5-2 тис. дол. - чорноземи. Правда, угоди за ціною 2 тис. дол. за га - це рідкісне явище", - повідомив він.
 
На його думку, такий рівень цін вже дуже близький до європейського, а при запуску офіційного ринку порівнювати ціну української землі потенційні покупці будуть, перш за все, з Польщею і Словаччиною.
 
"Коли спаде «перша піна», земля в Україні буде дешевше, ніж у Польщі та Словаччині. Люди будуть порівнювати: в Польщі земля коштує 3 тис. євро за гектар. В Україні неформально доходить до 2 тис. дол. Отже цінова «вилка» в Україні буде приблизно 1,5-3 тис. дол.", - вважає експерт.
https://www.agro-business.com.ua/agrobusiness/events/5407-v-ukraiini-vzhe-sformovani-tsiny-na-silgospzemli-ekspert.html
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua