В Україні програма кредитної підтримки аграріям продовжується на 2019 рік – заступник міністра

 
«Міністерство аграрної політики і продовольства України має намір розвивати програму кредитної підтримки аграріїв і в 2019 році у зв'язку з додатковим соціальним запитом на фінансування програм по кредитах», - заявила заступник міністра аграрної політики і продовольства України Олена Ковальова 10 жовтня в Києві в рамках наради з державної стратегії. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на «АПК-Інформ».
 
«Ми відчуваємо додатковий соціальний запит на фінансування програм по кредитах. Що цікаво, він виходить від тих суб'єктів господарювання, які позиціонують себе, як трохи більші за середні, у яких річний оборот становить близько 20 млн. грн. Щоб ця програма запрацювала на повну силу, повинні бути дотримані три збалансованих критерії, які в тому числі, враховують кількість створення робочих місць. Крім того, важливо враховувати специфічну, в порівнянні з Європою, систему організації роботи українських господарств», - зазначила вона.
 
За словами заступника міністра, на сьогоднішній день Мінагропрод формує пакет відповідних документів і планує свою інвестиційну діяльність на майбутнє. «Не можна щороку змінювати правила гри і встановлені порядки фінансування сільськогосподарської галузі, а також самі програми. Сьогодні ми повинні докладати величезні зусилля і зробити все, щоб вже завтра можна було сміливо говорити про прозорість, стабільності і організованості програм підтримки сільського господарства в Україні», - підсумувала вона.

 

 

©Пропозиція - Головний журнал з питань агробізнесу
https://propozitsiya.com/ua/v-ukrayini-programa-kredytnoyi-pidtrymky-agrariyam-prodovzhuyetsya-na-2019-rik-zastupnyk-ministra

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua