УЗА пропонує страхувати зерно від крадіжок на залізниці

УЗА пропонує дієвий механізм страхування вантажів ПАТ «Укрзалізницею» та регресивне відшкодування втрат потерпілому вантажовласнику.

Українська зернова асоціація в рамках протидії випадкам крадіжок зерна під час транспортування його від елеваторів до портів пропонує дієвий механізм страхування вантажів ПАТ «Укрзалізницею» та регресивне відшкодування втрат потерпілому вантажовласнику. Про це заявив президент Української зернової асоціації (УЗА) Микола Горбачьов.

«Для зерновиків було би добре аби ПАТ «Укрзалізниця» забезпечила фізичне збереження вантажів та впровадила ринковий механізм компенсації втрат шляхом системи страхування вантажу», – сказав він.

За словами Горбачьова, проблема крадіжок зерна на залізниці стосується всіх учасників ринку – виробників, переробників та експортерів.

Читайте також: Експорт зернових з України через морські порти за останні п’ять років виріс вдвічі

Він також додав, що, як правило, зникає саме дорогий вантаж.

На думку експертів УЗА, покращити ситуацію також може удосконалення способів пломбування вагонів; спільний супровід експедиторів та позавідомчої охорони таких вагонів на станції; забезпечення охороною станції, на яких найчастіше відбуваються крадіжки (цілодобове освітлення, відеозапис).

В УЗА зазначили, що 2 роки тому було скорочено підрозділ транспортної поліції, внаслідок чого випадки крадіжок стали частішими.

За матеріалами uga.ua

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua