Укрспирт переходить на електронні закупівлі

У березні 2016 року Державне підприємство «Укрспирт» перейшло на електронну систему торгів. В перспективі п'яти місяців всі закупівлі будуть здійснюватися через систему ProZorro.

 

Заступник директора ДП «Укрспирт» Сергій Блескун повідомив, що підприємство вперше проводить закупівлі через електронний майданчик.
 
«Це один з кроків до прозорості підприємства. Ми отримуємо більший вибір, можемо регулювати вартість тієї чи іншої категорії товарів в процесі торгів. Участь в електронних торгах - це наша власна ініціатива. Закон не зобов'язує ДП «Укрспирт» проводити відкриті онлайн-закупівлі. Наразі на першому місці - інтереси підприємства», – коментує він.
 
ДП «Укрспирт» проводить торги через електронний торговельний майданчик SmartTender.biz. Майданчик передбачає можливість проводити 9 видів тендерів. Учасники вибирають для себе найбільш вигідні та оптимальні умови. Вигода підприємства від участі в електронних торгах: відповідність міжнародним нормам, прозорість, можливість вибору та залучення більшого кола постачальників.
 
На почутку березня було проведено перший тендер (закупівля канцелярії). «Торги були активними. Незважаючи на те, що ми стартували зі складного проекту: необхідно було отримати пропозиції за 106 позиціями, торги проводилися за кожною з них. Результат приголомшливий: 8 постачальників не покладаючи рук боролися за можливість співпраці з нами. Ціна знижувалася 742 рази! Початкову ціну вдалося знизити майже на 60%. Це гарний результат, особливо, якщо врахувати, що вся процедура зайняла всього кілька днів. При звичайних торгах ми б не змогли досягти такої економії часу і коштів. Кожен етап дуже легко відстежити», - розповідає начальник управління операційною діяльністю Юлія Романцова.
 
На черзі закупка ДП «Укрспирт» через електронний майданчик пелет для опалення та соди каустичної. Також підприємство вже підготувало заявки на придбання котельного палива, дизельного палива, офісних меблів.
https://www.agro-business.com.ua/agrobusiness/events/4870-ukrspyrt-perekhodyt-na-elektronni-zakupivli.html
 
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua