"Укрспирт" інвестує 300 млн в енергозбереження та виробництво біоетанолу і біогазу

У 2019 році “Укрспирт” планує вкласти у енергозберігаючі заходи, а також нове виробництво біоетанолу і біогазу 311 млн гривень.

Про це йдеться у стратегічному плані на 2019-2023 р, який держпідприємство вже погодило з Мінагропродом, передає Інтерфакс-Україна.

“У першу чергу кошти будуть спрямовані на виготовлення нових видів продукції – біоетанолу, спирту-сирцю, високопротеїнових кормових добавок, біогазу та вуглекислоти, а також встановлення енергозберігаючого обладнання, – повідомили в ДП. – Крім власних коштів для реалізації стратегічного плану ми плануємо залучати короткострокове фінансування від українських банків”.

Зокрема, «Укрспирт» має намір встановити енергозберігаюче обладнання на двох майданчиках у Львівській області і одному у Сумській.

Підприємство також планує розширити виробництво спирту-сирцю на 9,8 тис тонн на майданчиках у Лопатинському і у Суходолах, запустити виробництво біоетанолу потужністю 24,4 тис. тонн у рік в Сторонибабах (Львівська обл.), модернізувати виробничу площадку в Тхорівці (Київська обл.) для виробництва технічних рідин загальною потужністю 4,08 тис. тонн в рік.

Держпідприємство інвестує в електронну систему обліку готової і відвантаженої продукції близько 40 млн гривень.

Крім того, компанія планує у 2019 році встановити лінії з виробництва кормових добавок на місцях проведення діяльності (МПД) у Львівській та Сумській області загальною потужністю 32,8 тис. тонн у рік.

«Укрспирт» також розглядає інвестиції від іноземних партнерів, зокрема, проводить переговори з китайськими партнерами щодо капіталовкладень у виробництво біоетанолу та додаткових продуктів на базі трьох існуючих виробничих майданчиків.

Загалом стратегічний план розвитку спиртової галузі в Україні на 2019-2023 рр. передбачає інвестиції у розмірі 1,53 млрд гривень.

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua