Україна збільшить обсяг виробництва соняшникової олії до 4,5 млн тонн - прогноз

За підсумками 2015/16 МР? Україна збільшить обсяг виробництва соняшникової олії до ​​4,5 млн т, в порівнянні з 4,2 млн т у попередньому сезоні.
 
Про це повідомляє АПК-Інформ, посилаючись на заяву генерального директора асоціації «Укроліяпром» Степана Капшука під час круглого столу «Логістична інфраструктура олійних вантажів і масложирової продукції. Питання якості».
 
Згідно з прогнозами експерта, обсяг експорту продукції в поточному сезоні становитиме 4,2 млн т, що на 329 тис. т більше, ніж у 2014/15 МР.
 
«У 2015/16 МР Україна залишається світовим лідером як із виробництва соняшникової олії, так і за обсягами експорту. В умовах дії зони вільної торгівлі між Україною і ЄС у нас є можливість значно наростити поставки продукції в країни Євросоюзу», - додав Капшук.
 
Він поінформував, що на тлі світового зниження цін на соняшникову олію, в Україні склалася унікальна ситуація, коли експортні ціни на продукт знижуються, а закупівельні на насіння соняшнику на внутрішньому ринку залишаються на стабільно високому рівні 400 $/т, через високу конкуренцію переробних підприємств.

   

https://www.agro-business.com.ua/agrobusiness/events/5374-ukraiina-zbilshyt-obsiag-vyrobnytstva-soniashnykovoii-oliii-do-45-mln-tonn-prognoz.html

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua