Україна та Німеччина запускають спільний проект з органічного виробництва

Міністерство аграрної політики та продовольства України спільно з Урядом Німеччини поглиблюють співпрацю у сфері органічного землеробства та освіти АПК.

 

Про це домовились під час зустрічі заступник міністра з питань євроінтеграції Владислава Рутицька та Парламентський статс-секретар Петер Блезер, який у ці дні перебуває в Україні на чолі делегації Федерального міністерства продовольства і сільського господарства Німеччини, повідомляє прес-служба Міагрополітики.
 
«Сьогодні ми окреслили два важливих напрями у співпраці з Німеччиною. Перше – це відкриття німецько-українського аграрного демонстраційного та навчального центру у смт. Дослідницьке Київської області. Навчальний центр вже працював на базі Науково-дослідницького інституту ім. Л. Погорілого, тож, сьогодні, було дане йому «друге дихання». Завдяки фінансовій допомозі німецьких колег центр був модернізований. В рамках цього проекту передбачається проведення курсів підвищення кваліфікації, з урахуванням найкращих українських та німецьких практик. Цей проект буде реалізований спільно з Міністерством освіти та науки України. І він стане важливим внеском у реалізації практично орієнтованих заходів з підвищення кваліфікації фахівців», - відзначила Владислава Рутицька.
 
Окрім того, заступник міністра відзначила важливість старту ще одного проекту – реалізацію коопераційного проекту з питань органічного виробництва.
 
«Метою нового проекту є розширення і поглиблення знань фахівців і керівників у галузі екологічного землеробства. Серед першочергових заходів ми вже визначили наступні: підвищення кваліфікації існуючих біопідприємств, щоб вони могли розширити спектр своїх процесів виробництва, а також покращити якість і економічність продукції (передусім середні і менші підприємства). Співробітники регіональних аграрних правлінь і керівники підприємств, які зацікавлені у переході до екологічного землеробства, отримують вступний курс в екологічне сільське господарство.  Доценти професійних навчальних закладів (коледжів) та університетів, а також приватні керівники консультаційних служб отримають курси для поглиблення їхніх фахових знань з екологічного землеробства. Ґрунтовні фахові знання про органічне землеробство й ефективні системи контролю є головними передумовами розвитку для подальшого землеробства в Україні. Тому запрошуємо фахівців до навчального процесу», - підкреслила Владислава Рутицька.

   https://www.agro-business.com.ua/agrobusiness/events/5416-ukraiina-ta-nimechchyna-zapuskaiut-spilnyi-proekt-z-organichnogo-vyrobnytstva.html

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua