Україна планує нарощувати експорт агропродукції до Естонії

Україна планує нарощувати експорт продукції до Естонії і почати активно поставляти туди молочну продукцію, кондитерські вироби, продукцію тваринництва і птахівництва.

 

Про це повідомила заступник міністра з питань євроінтеграції Владислава Рутицька під час зустрічі з керівництвом міністерства сільського життя Естонії.
 
«Ми ґрунтовно обговорили товарообіг між Україною та Естонією. Ми маємо значні перспективи росту торгівельних показників. 27,6 млн. дол. США – це не та цифра, яка потенційно відповідає можливостям наших країн. Сьогодні Україна експортує до Естонії в основному олію, спирт, продукцію борошномельно-круп'яної промисловості і зернові. Ми хочемо розширити цей список і почати активно експортувати до Естонії молочну продукцію, кондитерські вироби, продукцію тваринництва і птахівництва», - зазначила Рутицька.
 
Окрім того, сторони обговорили співпрацю у сфері розвитку в Україні рибного господарства та питання розвитку сільських територій.
 
«Естонія має дуже важливий досвід щодо рибоохорони, регулювання рибальства і адаптації законодавства щодо вимог ЄС. І ми маємо скористатись цим досвідом. Також ми маємо користуватись досвідом цієї країни у  питаннях розвитку і популяризації сільського зеленого туризму. Крім цього, співпрацюватимемо у сфері реформування ветеринарної і фітосанітарної служби. Домовилися інтенсифікувати контакти і використати напрацювання щодо автоматизації основних процесів. Це пришвидшить і покращить рівень державних послуг, виведе їх на якісно новий рівень», - додала вона.
https://www.agro-business.com.ua/agrobusiness/events/4895-ukraiina-planuie-naroschuvaty-eksport-agroproduktsiii-do-estoniii.html
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua