У 2016/17 МР зернові будуть дешавшати - прогноз

Згідно з прогнозом Австралійського бюро сільськогосподарської та ресурсної економіки (ABARES), світові ціни на пшеницю продовжать зниження в 2016/17 МР, незважаючи на зменшення обсягу її виробництва.
 
Аналітики очікують, що ціни на пшеницю в американських портах Мексиканської затоки в наступному сезоні впадуть до 210 дол./т (-5 дол./т).
 
Виробництво зернових у світі, за оцінками ABARES, знизиться на 19 млн т на рік - до 720 млн т. У той же час, за рахунок збільшення валового збору в штатах Вікторія і Західна Австралія, очікується збільшення до трирічного максимуму виробництва пшениці в Австралії  - 24,5 млн т.
 
Згідно з прогнозом, експортні ціни на кукурудзу у наступному сезоні в американських портах Мексиканської затоки знизяться до 160 дол.​​/т (-5 дол./т). Це найнижчий середній показник за останнє десятиліття. Це пов'язано з «великою кількістю пропозицій грубих зернових і відносно слабким попитом в деяких секторах ринку».
 
Ціни на ячмінь у французькому порту Руан у 2016/17 МР, на думку експертів, знизяться до 177 дол./т (-3 дол./т), незважаючи на зменшення світового виробництва зернової на 2 млн т на рік - до 144 млн т, переважно за рахунок зниження валового збору в країнах ЄС.
www.agro-business.com.ua/agrobusiness/events/4819-u-201617-mr-zernovi-budut-deshavshaty-prognoz.html
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua