Реєструвати сільгосптехніку буде МВС

 

Кабінет Міністрів України пропонує Верховній Раді врегулювати реєстрацію сільськогосподарської техніки, передавши ці повноваження територіальним органам Міністерства внутрішніх справ України.

 

Про це йдеться в законопроекті №3573 «Про внесення змін до Закону України "Про дорожній рух" щодо реєстрації транспортних засобів», який був зареєстрований у Верховній Раді 1 грудня 2015.
 
Документом планується внести зміни до ст. 34 Закону «Про дорожній рух», передбачивши передачу відомчої реєстрації та облік сільгосптехніки від Державної інспекції сільського господарства територіальним органам Міністерства внутрішніх справ.
 
Йдеться про реєстрацію тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, іншої сільськогосподарської техніки.
 
Нагадаймо, Кабмін постановою від 10 вересня 2014 №442 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади» ліквідував Державну інспекцію сільського господарства.
 
Як повідомлялось раніше, Кабмін планує з 1 січня 2016 відмінити обов’язкову сертифікацію імпортної сільськогосподарської техніки.

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua