Прогноз світового виробництва пшениці у 2016 році - FAO

Згідно з прогнозом аналітиків FAO, виробництво пшениці в світі в 2016 році складе 723 млн т, що приблизно на 10 млн т менше, ніж у 2015 році.

 

Про це повідомляє АПК-Інформ з посиланням на прес-службу FAO.
 
В повідомленні йдеться, що зниження на 1,4% валового збору пшениці в 2016 році обумовлено впливом посушливих погодних умов, які призвели до зниження врожаю озимих в Росії та Україні. Проте, Китай і Пакистан, згідно з прогнозом, отримають майже рекордний урожай пшениці. Також очікується відновлення виробництва зернової в Індії.
 
Згідно прогнозу експертів, на кінець сезону в 2016 році світові запаси зернових складуть 636 млн т (-6,2 млн т до попереднього прогнозу) та залишаться практично незмінними в порівнянні з високим рівнем на початку МР.
 
В поточному сезоні, в порівнянні з попереднім роком, аналітики FAO очікують скорочення обсягів світової торгівлі на 2% в натуральному вираженні. Це, головним чином, відображає зменшення попиту на пшеницю і ячмінь, яке було компенсоване значним попитом на рис.
https://www.agro-business.com.ua/agrobusiness/events/4845-prognoz-svitovogo-vyrobnytstva-pshenytsi-u-2016-rotsi-fao.html
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua