Попит на м’ясо птиці у світі зростатиме

Для задоволення збільшення попиту, ФАО прогнозує зростання світового виробництва м’яса птиці майже на 16,5% на найближчі 8 років, повідомляє Euromeatnews.

Споживання в країнах, що розвиваються досягне 88 мільйонів тонн м’яса птиці, що на 21% більше у порівнянні з рівнем 2016 року.

Країни, що розвиваються будуть підтримувати виробництво м’яса птиці і споживання в усьому світі, додаючи 21% в обсязі до рівня споживання заявленого у 2016 році. В найближчі 8 років, попит на м’ясо птиці в цих країнах досягне майже 88 млн тонн на рік, додавши 15 млн тонн до рівнів , зареєстрованих в 2016 році.

В той же час, у розвинених країнах планується збільшення споживання на 9%, а середній світовий показник , як очікується , буде до 16%.

Зміна дієти і доступні ціни на м’ясо птиці буде заохочувати країни, що розвиваються жителів споживати більше, в відповідно до репортером ФАО. В якості прикладу, в Латинській Америці і Карибському регіоні, по прогнозам, споживають 34,6 кг м’яса птиці на душу населення до 2030 року

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua