Понад 20 аграрних підприємств будуть приватизовані найближчим часом - Павленко

Важливим напрямом діяльності Мінагрополітики є приватизація держпідприємств галузі. Зокрема, приватизацію великих аграрних підприємств можливо завершити до кінця поточного року.

 

Про це повідомляє прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України з посиланням на голову відомства Олексія Павленка.
 
«Мінагрополітики готове передати до Фонду держмайна 429 суб’єктів господарювання. «У результаті роздержавлення підприємств галузі понад 100 тис. людей отримають землю через розпаювання. Вони чекали цього понад 20 років», - наголосив Павленко.
 
Серед переліку державних підприємств до продажу у 2016 році, запланованих Фондом державного майна України, - 21 підприємство аграрного сектору.
 
«Неодноразово наголошував на тому, що прозора аграрна приватизація - одна з основних передумов успішних реформ, подолання корупції та подальшого зростання економічних показників галуз. Приватизація підприємств - це нові горизонти їх розвитку, залучення інвестицій та нових технологій. Утворення нових робочих місць, розвиток сільських громад та збільшення надходжень до бюджету», - додав міністр.
 
З повним переліком підприємств аграрної галузі, що будуть приватизовані у 2016 році, можна ознайомитись за посиланням.
https://www.agro-business.com.ua/agrobusiness/events/4863-ponad-20-agrarnykh-pidpryiemstv-budut-pryvatyzovani-naiblyzhchym-chasom-pavlenko.html
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua