Підприємство держрезерву завершило проект з модернізації системи обліку зерна

Державне підприємство системи Держрезерву «Златодар» завершило процес модернізації IT-системи, що об'єднає цілий ряд підсистем обліку в єдине програмне забезпечення «Управління елеватором для України».

 

Про це повідомляє прес-служба Державного агентства резерву України.
 
В повідомлені йдеться, що компанія «Златодар» стала однією з перших підприємств системи Держрезерву, яка реалізувала план по IT-модернізації. Основними завданнями проекту є: скорочення термінів обліку зерна, спрощення процесу аналізу якості зерна, забезпечення прозорості обліку, усунення «людського фактора».
 
Впроваджений проект дозволить повністю реалізувати ці вимоги. На даний час – це  цілий програмний комплекс, який включає в себе весь облік на підприємстві - від в'їзду машини на територію до здачі податкової звітності.
 
«Фізична вага зерна безпосередньо залежить від його якості. При зміні показників якості в процесі зберігання і підробки партій зерна, вага також змінюється. Тому єдина автоматизована система особливо важлива для такого багатофакторного розрахунку. Завдяки IT-модернізації нам вдалося не тільки значно скоротити терміни обліку зерна, але і забезпечити підприємство більш точними показниками фінансово-господарської діяльності», - коментує директор компанії «Златодар» Валерій Буркацький.
 
За словами голови Держрезерву Вадима Мосійчука, цей проект лише один з етапів реформування і модернізації системи Держрезерву. «Аналогічні IT-системи будуть впроваджуватися і на інших державних підприємствах і організаціях», - додав він.

   https://www.agro-business.com.ua/agrobusiness/events/5190-pidpryiemstvo-derzhrezervu-zavershylo-proekt-z-modernizatsiii-systemy-obliku-zerna.html

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua