песика шукаю по вулицях. але маленьких немає. все дорослі. не знаю чи привикнуть

Із березня 2016 року Державне підприємство «Укрспирт» перевело закупівлі в електронний формат. Закупівлі здійснюються через майданчик  SmartTender.Biz. Всього проведено 52 електронні закупівлі.

 

Про це повідомляє прес-служба ДП "Укрспирт".
 
За експертною оцінкою підприємства, за вказаний період вдалось зменшити витрати на закупівлі більше, ніж на 837 тис. грн.
 
Усі торги ДП «Укрспирт» публічні та доступні постачальникам системи ProZorro. На сьогодні, SmartTender.Biz отримав усі чотири рівні акредитації згідно з «Законом про публічні закупівлі».
 
«Переведення закупівель в електронний формат було власною ініціативою ДП «Укрспирт», законодавство не зобов’язує нас до електронних закупівель. Проте ми розуміли, що саме електронні торги дадуть нам можливість контролю, забезпечать прозорість процесу. До того ж, попередні розрахунки показали, що Е-тендери забезпечать нам можливість зменшити витрати на закупівлі ТМЦ на 20-30%. Уже перший місяць роботи показав, що крок абсолютно виправданий. Крім заощадження коштів ми маємо економію часу. Власне, наведені показники говорять самі за себе», – коментує заступник директора ДП «Укрспирт» Сергій Блескун.  

  https://www.agro-business.com.ua/agrobusiness/events/5056-dp-lukrspyrtr-zekonomylo-837-tysiach-gryven-zavdiaky-elektronnym-torgam.html 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua