Обсяги виробництва агропродукції в Україні у першому півріччі скоротяться на 1%

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України у першому півріччі поточного року очікує скорочення обсягів виробництва сільськогосподарської продукції на 1%.

 

Про це повідомляє УНН з посиланням на прес-службу Мінекономрозвитку.
 
“У січні-червні 2016 року обсяги виробництва с/г продукції очікуються на рівні "мінус“ 1% (+/-0,5 в.п)”, — йдеться у повідомленні.
 
За прогнозами Мінекономрозвитку, у першому півріччі 2016 року серед основних факторів розвитку сільського господарства стануть — зміни умов дії спецрежиму сплати ПДВ, відновлення виробництва тваринницької продукції.
 
Мінекономрозвитку повідомляє, що у січні 2016 року обсяги виробництва сільськогосподарської продукції зменшилися на 2,5%. Зокрема, понад 80% скорочення обсягів виробництва агропродукції спричинено падінням обсягів виробництва яєць на 20,8%.
 
Водночас, завдяки позитивній динаміці приросту живої маси худоби, птиці та продуктивності корів у січні поточного року спостерігалося уповільнення скорочення виробництва м’яса та молока на аграрних підприємствах, які постраждали від військового конфлікту та дії торгівельних і транзитних обмежень з боку Російської Федерації.
 
Як повідомлялось раніше, за даними Держстатистики обсяг виробництва сільськогосподарської продукції у січні 2016 року порівняно з відповідним періодом 2015 року скоротився на 2,5%, у тому числі в аграрних підприємствах — на 3%, у господарствах населення — 2%.
https://www.agro-business.com.ua/agrobusiness/events/4753-obsiagy-vyrobnytstva-agroproduktsiii-v-ukraiini-u-pershomu-pivrichchi-skorotiatsia-na-1.html
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua