На Черкащині передадуть в оренду 547 га землі

У березні цього року Головне управління Держгеокадастру в Черкаській області планує продати на земельних торгах права оренди 31 земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів). Загальна площа цих наділів становить 546,9 га.

 

Про це повідомляє прес-служба Головного управління Держгеокадастру в Черкаській області.
 
Найбільше ділянок виставлені на торги у Канівському районі - 10 (загальна площа - 225 га.). Також виставлені на земельні торги ділянки у Золотоніському - 9 (загальна площа - 164,4 га) та по 6 ділянок у Жашківському (75,6 га) і Черкаському (81,9 га) районах.
 
«Середня ставка вартості прав користування земельними ділянками, які торік продали на аукціонах, становила 9 відсотків від нормативної грошової оцінки земель. Це значно збільшило надходження в місцеві бюджети. Тепер часто ті голови сільських рад, котрі були категорично проти земельних торгів, просять ще визначити ділянки, права оренди на які можна продати на аукціонах», - зазначив в. о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Дмитро Мироненко.
 
Довідково. Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах». Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в розділі «Земельні торги».
 
https://www.agro-business.com.ua/agrobusiness/events/4729-na-cherkaschyni-peredadut-v-orendu-547-ga-zemli.html
 
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua