Міжнародна конференція «Ягідництво і переробка» у Рівному стане головною подією року в ягідній галузі!

До Міжнародної конференції «Технології та Інновації: ягідництво і переробка» долучаються все нові учасники.

13-14 грудня у Західній Україні конференція збере разом як професіоналів ягідного бізнесу, так і початківців, компаній-виробників техніки і технологій, препаратів, бізнес-рішень, торгові мережі та експортерів. На меті – створення максимально повної моделі успішного бізнесу на ягодах – від посадки, вирощування, збору врожаю до зберігання та переробки. Традиційно захід стане дводенним, адже ми прагнемо надати якомога більше інформації та можливостей для вашої справи! 13 грудня у Рівному (готельний комплекс «Айвенго») відбудеться конференц-день. 14 грудня вирушимо у бізнес-тур до садівничого господарства ТОВ «Українська Ягода», що на Житомирщині.

В полі зору наших експертів – теми вирощування, продажів, зберігання і переробки популярних ягідних культур – чорниці високорослої, суниці садової, малини і чорної смородини, й перспективних ожини, жимолості, червоної смородини, аронії, обліпихи та ін.

Генеральним партнером конференції виступить компанія «Байєр» – провідний світовий виробник засобів захисту рослин та новітніх рішень, які допомагають агровиробникам вирощувати здорову, безпечну та доступну їжу сталим чином, використовуючи останні технології та розробки. Про те, як захистити свій ягідник від хвороб і шкідників, садівникам розкажуть Ігор Тарушкін, керівник відділу регіонального маркетингу компанії «Байєр» в Україні, та доктор Мірослав Коженевскі, провідний менеджер із фруктів та овочів компанії «Байєр».

До конференції долучиться «десант» польських спеціалістів: агроном Кфиштоф САК (Agronom Plants), доктор Павел КРАВЕЦ (Malinowe Factory), Кфиштоф БОТУЛ (ZLOTA Yagoda), доктор Мірослав КОЖЕНЕВСКІ (BAYER), представники компанії HAYGROVE. Зокрема, виступ Павла Кравца буде присвячений актуальній сьогодні темі «Що далі з висадженою малиною: тенденції, тренди, проблеми». Кфиштоф САК презентує «Горшкові саджанці полуниці і малини - технологія створення плантації». Кфиштоф Ботул поділиться успішним досвідом створення та управління сучасними плантаціями лохини високорослої.
До заходу вже долучилися провідні українські й польські плодорозсадники і ягідні господарства Adana 3, «Фруктовий САД», «БЕТЕК», «Українська ягода», СВК «Ягідки», «Долина Агро», Agronom Plants, ZLOTA Yagoda, «Кліома Сервіс».

Виставка європейських і українських компаній, які презентуватимуть найсучасніші технології догляду за ягідником і переробки ягідної продукції, обіцяє стати масштабнішою за попередні. Так, компанія «ВОЛОШИН» вже готуються представити AGROTRACER – систему автоматизації збору, зберігання, сортування та реалізації плодів садівництва. Завод-виробник WEREMChUK запропонує машини для збору смородини, аронії, аґрусу, вишні, малини, для обробітку ґрунту, формування рядових борозен, для подрібнення гілок в садах і на плантаціях кущів.

Розуміючи, що передпродажна підготовка продукції та, особливо, переробка ягід – це реальний спосіб отримати додану вартість, збільшити прибутки, ми організували масштабну експозицію технологій та обладнання, запросили експертів з цього напрямку. Наприклад, рішення для сортування, пакування та палетування, машини для переробки презентує компанія «Сортер-Пак». Компанія «Рівнехолод» презентує досвід заготовки та експорту дикорослих ягід за допомогою сучасних машин і технологій шокової заморозки, очищення, сортування, складських рішень. Досвідом із виробництва малинового вина на невеликому сімейному виробництві поділиться винороб Орест ДЕЙНЕКА. Учасників конференції запросять на дегустацію.

Відбудеться виставка-презентація продукції ягідних і переробних підприємств, а також народна дегустація оригінальних українських напоїв і продуктів на основі ягід.

Однією із центральних тем стане позиціонування ягідної продукції Made in Ukraine на міжнародних ринках, продаж свіжої та переробленої ягоди на вітчизняному ринку, вихід на експорт. Будуть організовані столи переговорів з торговими та ресторанними мережами, компаніями-експортерами.

Цікавим стане досвід СВК «Ягідки» – одного з найбільших виробників органічної лохини на території України та Європи, що цього року отримав повний сертифікат органічного виробництва ягід чорниці високорослої (лохини) Organic Standard та успішно подолав трирічний перехідний період. Підприємство представить керівник Олег НАУМЕНКО.

Виступ Тараса БАШТАННИКА, директора компанії «Українська Ягода», стосуватиметься післязбиральної обробки ягідної продукції. Крім того, експерт розповість про тенденції на ринку свіжої та замороженої ягоди Європи, вихід на експорт.

Саме до ТОВ «Українська ягода» вирушать учасники конференції у рамках бізнес-туру другого дня заходу. Розташоване підприємство в с. Маркуші Бердичівського району Житомирської області. На площі понад 100 га тут вирощують лохину, жимолость, суницю садову, аґрус, малину, смородину чорну, смородину червону, черешню. Процес вирощування, сортування і пакування відповідає європейським стандартам якості і безпеки продукції. Агрономи компанії познайомлять своїх гостей із технологією вирощування лохини високорослої та проведуть майстер-клас із зимової обрізки цієї культури.
Зустрічаємося 13 грудня у м. Рівне (готельний комплекс «Айвенго»).

14 грудня відбудеться бізнес-тур до ТОВ «Українська Ягода» (с. Маркуші, Житомирська обл.).

Реєстрацію вже розпочато!

Тел. для реєстрації:
Надія Рачковська: + 38 063 056 47 88
Анна Ільчук: +38 068 568 66 58
Ірина Петронюк: +38 096 49 16 692

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua