Капітальні інвестиції у сільське господарство збільшилися на 27,1%

Приріст капітальних інвестицій у сільське господарство за 2015 рік становить 27,9 млрд грн. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Олексій Павленко.

 

«Протягом 2015 року обсяги капітальних інвестицій у сільське, лісове та рибне господарство склали 27,9 млрд грн, що більше минулорічного показника на 27,1%. І це в той час, коли загальний обсяг капітельних інвестицій у економіку знизився на 1,7%, у тому числі у промисловість на 20%», - наголосив міністр.
 
Також він зазначив, що  капітальні інвестиції безпосередньо у галузь сільського господарства зросли на 26,1%, у лісове господарство – у 1,7 рази, а у рибне господарство – у 2,5 рази.
 
«При цьому, збільшилась питома вага інвестицій у галузь сільського господарства у загальних обсягах капітальних інвестицій в економіку України, з 8,4% до 11,1%. Це дало можливість пригальмувати загальний спад обсягів інвестування», - додав очільник відомства.
https://www.agro-business.com.ua/agrobusiness/events/4790-kapitalni-investytsiii-u-silske-gospodarstvo-zbilshylysia-na-271.html
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua