Кабмін врегулював питання надання даних з земельного кадастру

Відтепер органи державної влади, органи місцевого самоврядування отримають доступ до Державного земельного кадастру і матимуть можливість користуватися інформацією з кадастру при прийнятті рішень.

 

Про це пише Kurkul з посиланням на постанову Кабміну від 21 березня 2016 р. №205 «Деякі питання ведення Державного земельного кадастру».
 
Постановою також затверджено порядок проведення стажування у сфері земельних відносин. Ним визначено механізм проведення стажування адміністраторів центрів надання адміністративних послуг та уповноважених посадових осіб виконавчих органів органів місцевого самоврядування, які мають право надавати відомості з Державного земельного кадастру відповідно до Закону «Про Державний земельний кадастр».
 
Адміністратори та уповноважені особи, які пройшли стажування, надають відомості з земельного кадастру згідно зі своїми повноваженнями та у межах території відповідної адміністративно-територіальної одиниці. До їх повноважень належать:
 
  • здійснення реєстрації:
  • заяв про надання відомостей з Державного земельного кадастру;
  • заяв в електронній формі про отримання відомостей з кадастру про земельну ділянку;
  • проведення перевірки відповідності поданих документів вимогам законодавства;
  • надання відомостей з кадастру про землі та земельні ділянки (їх частини) та відмови у їх наданні, витягів з Державного земельного кадастру про будь-яку земельну ділянку в межах державного кордону;
  • оприлюднення на офіційному веб-сайті Держгеокадастру дати та номера реєстрації заяв про надання відомостей з земельного кадастру, їх стислого змісту та інформації про результати розгляду.
  • https://www.agro-business.com.ua/agrobusiness/events/5010-kabmin-vreguliuvav-pytannia-nadannia-danykh-z-zemelnogo-kadastru.html
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua