Кабмін хоче провести загальнонаціональну переоцінку землі

Уряд планує розробити і подати у Верховну Раду до липня 2016 року законопроект, що дає змогу провести загальнонаціональну нормативну грошову оцінку землі, яка є основою для розрахунку податків сільськогосподарських підприємств.

 

Про це повідомляє УНІАН.
 
Відповідно до Програми дій уряду на 2016 рік, опублікованої на офіційному сайті Кабінету міністрів, уряд планує надалі проводити переоцінку землі не рідше ніж раз на 10 років. Підготовкою законопроекту займуться Міністерство аграрної політики та продовольства, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства та Державна служба з питань геодезії, картографії та кадастру України.
 
У програмі дій також зазначено, що Мінрегіон і Держгеокадастр завершать формування баз даних Державного земельного кадастру до кінця 2016 року. Уряд також до кінця року має намір провести інвентаризацію і розмежувати сільськогосподарські землі державної, комунальної та приватної власності.
 
Крім того, до липня Кабмін подасть у парламент закон, який виключає можливість отримання в оренду земель сільгосппризначення поза конкурсом.
 
Термін підготовки закону про обіг земель сільськогосподарського призначення, який вказується в програмі дій, – до квітня поточного року, тоді як закон про продовження мораторію на купівлю-продаж землі, прийнятий Радою минулого року, зобов'язав Кабмін подати такий закон на розгляд парламенту до 1 березня.

   

https://www.agro-business.com.ua/agrobusiness/events/4911-kabmin-khoche-provesty-zagalnonatsionalnu-pereotsinku-zemli.html

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua