ІFС інвестує в український агросектор до 300 млн доларів

Інвестиції міжнародної фінансової корпорації (IFC) в український агросектор в 2016 році складуть близько 200-300 млн дол. Про це розповіла керівник представництва IFC в Україні Олена Волошина.

 

«В середньому в рік інвестуємо в АПК близько 200-300 млн дол. Мені б хотілося, щоб в 2016 році ми профінансували 300-400 млн дол. Але реально, я вважаю, що буде менше: залишимося на колишньому рівні. Ми довгострокові інвестори, і поставили на паузу всі свої капітальні інвестиції. В цьому році навряд чи хтось буде робити серйозні довгострокові вкладення. Ми поміняли продукти і дуже активно підтримуємо операції на експорт і імпорт, займаємося розробкою нових продуктів під гривневе фінансування. Як і раніше думаємо про те, як аграріїв профінансувати. Відновили і розширили лінію з "Райффайзен" і "Байєр". Сподіваємося, що наших аграрних розписок буде не 12 штук, а набагато більше. Зараз усіма зусиллями намагаємося визначити їх режим оподаткування», — розповіла вона.
 
Олена Волошина також зазначила, що крім недостатнього фінансування аграрії найбільше скаржаться на зміну режиму оподаткування.
https://www.agro-business.com.ua/agrobusiness/events/4764-ifs-investuie-v-ukraiinskyi-agrosektor-do-300-mln-dolariv.html
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua