ДПЗКУ збільшила обсяг реалізації борошна на 64%

За період липнь-березень 2015/16 МР ДПЗКУ збільшила обсяг реалізації борошна на 64% у порівнянні з попереднім маркетинговим роком. Фінансова виручка від переробної діяльності в поточному МР збільшилась на 109%.

 

Про це повідомив директор департаменту переробної діяльності В’ячеслав Цегельник під час виїзного засідання  Ради директорів ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України».
 
«Продовжуємо тримати позитивну тенденцію та нарощувати потенціал переробного напрямку. Лише за березень ДПЗКУ виробила понад 13 тисяч тонн борошна, висівок та круп, з яких було експортовано 5 тис тонн виробів», - зазначив очільник департаменту.
 
Він розповів, що програми з виробництва та реалізації борошна та іншої переробної продукції продовжують успішно виконуватись і у квітні.
 
«Відвідування найбільшої світової виставки продуктів харчування «Gulfood», що проходила в Дубаї, також позитивно сприяло розвитку переробної діяльності корпорації. За результатами переговорів, проведених під час виставки, вже підписано ряд вигідних та перспективних контрактів на поставку борошна до інших країн», - наголосив Цегельник.
 
Серед країн, з якими корпорація планує розвивати співпрацю та поставляти свою продукцію – Ангола, Сомалі, Лівія, Індонезія та Філіппіни.
https://www.agro-business.com.ua/agrobusiness/events/5138-dpzku-zbilshyla-obsiag-realizatsiii-boroshna-na-64.html
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua