ДП «Укрспирт» вперше експортував технічний спирт. Український виробник підписав відразу два контракти на постачання спирту в Польщу.

Загальний об’єм запланованих відвантажень – близько 400 тисяч декалітрів. Пробна партія продукції отримала високі оцінки польських клієнтів.   

Із початку 2016 року в ДП «Укрспирт» підписали три контракти на постачання крупних партій продукції до Польщі. Раніше підприємство повідомляло про відвантаження на цей ринок 50 тисяч декалітрів етилового спирту. Крім того, уже є контракти на постачання етилового спирту до В’єтнаму та Гани.

«У 2016 році ми робимо ставку на експорт. В останні кілька років продажів на зовнішніх ринках практично не було, тому доводиться вибудовувати систему по-новому. Ми оцінили потреби ринків, підготували та розіслали комерційну пропозицію в торгові представництва України в країнах ЄС, СНД, Ближнього Сходу, Африки, Південно-Східної Азії. Це фокусні ринки. Зворотній зв’язок був практично миттєвим: наші пропозиції передані в посольства та безпосередньо потенційним споживачам. Посольство України в Королівстві Нідерланди опублікувало документ у себе на сайті, а посольство України в Чеській Республіці впродовж двох робочих днів надало повний аналіз нормативних документів щодо порядку ввезення спирту, а також перелік компаній, яких може зацікавити купівля спирту українського виробництва», – коментує начальник операційної діяльності ДП «Укрспирт» Юлія Романцова.

Нагадаємо, що об’єм експорту в продажах підприємства у 2015 році склав близько 150 тисяч декалітрів, а в 2014 році підприємство не відвантажувало продукцію на зовнішні ринки.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua