До агросектору іноземні інвестиції надходять більш як з 60 країн світу

Європейський Союз, донори та міжнародні партнери готові всебічно сприяти Міністерству аграрної політики та продовольства України в реалізації Єдиної комплексної Стратегії розвитку сільського господарства та сільських територій на період до 2020 року.

 

Про це повідомила заступник міністра з питань євроінтеграції Владислава Рутицька.
 
«Сам Документ є результатом безпрецедентної колективної праці. Для підготовки документу було залучено представників основних донорів, серед яких Європейський Союз і його держави-члени, Агентство США з міжнародного розвитку USAID, Світовий Банк / Міжнародна фінансова корпорація, Продовольча та сільськогосподарська організація Об’єднаних Націй, ЄБРР, Організація економічного співробітництва та розвитку, Європейський інвестиційний банк, та країни-донори (Канада, Швейцарія та ін.)», - наголосила заступник міністра.
 
Вона додала, що агропромисловий сектор є одним з найбільш інвестиційно-привабливих для європейських інвесторів. Загалом іноземні інвестиції у галузь надходять більш як з 60 країн світу.
 
«Зараз ми можемо говорити про перспективи щодо розширення двостороннього інвестиційного співробітництва з Китаєм, Кореєю, Японією, Індією, Іраном, Об'єднаними Арабськими Еміратами та Саудівською Аравією в галузі сільського господарства. Мінагрополітики впроваджує реформи і відкрите до діалогу. Окрім того, ми ведемо активну робота з міжнародними фінансовими організаціями та представницькими установами іноземних інвесторів в Україні», - зазначила  Рутицька.
 
Вона відмітила, що зараз агропродукція успішно експортується до майже 190 країн світу. За підрахунками 2015-го, в загальному товарообігу на сільське господарство перепадає чверть.
 
«До того ж ми робимо ставку на збільшення поставок продукції переробки. І вже маємо певні зрушення. Сьогодні частка експорту готових продуктів харчування складає 6,4%. А рік тому - 5,8%. Як приклад, можемо навести експорт продуктів переробки до ЄС 2015 року», - додала вона.
https://www.agro-business.com.ua/agrobusiness/events/4841-do-agrosektoru-inozemni-investytsiii-nadkhodiat-bilsh-iak-z-60-kraiin-svitu.html
 
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua