Для реалізації програми розвитку АПК потрібно 47 млрд грн

Реалізація Державної цільової програми розвитку аграрного сектора економіки України на період до 2020 року потребуватиме фінансування в обсязі 47,1 млрд грн, у тому числі 35,6 млрд грн за рахунок коштів державного бюджету.

 

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».
 
Концепція відповідної програми затверджена розпорядженням Кабінету Міністрів України №1437-р і опублікована на сайті уряду.
 
Перший етап програми (2016 р.) передбачає розробку, ухвалення нових та внесення змін до нормативно-правових актів, що стосуються розвитку аграрного сектора економіки.
 
У ході другого етапу (2017-2020 рр.) передбачається проведення аналізу виконання заходів першого етапу, їх коригування та подальше виконання заходів програми.
 
Завдання і заходи першого та другого етапів будуть вказані у відповідних розділах програми, текст самої програми не наводиться.
 
Згідно з концепцією, у результаті виконання програми, зокрема, очікується:
 
  • збільшення обсягів виробництва валової сільськогосподарської продукції усіма категоріями господарств;
  • збільшення обсягу експорту вітчизняної сільськогосподарської продукції на 3-4%, продукції харчової та переробної промисловості на 5-7%.
  • розширення площі виробництва органічної продукції та сировини, збільшення площі спеціальних сировинних зон;
  • створення державного реєстру племінних сільськогосподарських тварин.
  • розширення бази формування власних фінансових ресурсів агропідприємств та поліпшення умов доступу до зовнішніх джерел фінансування;
  • вдосконалення системи державної підтримки сільгоспвиробництва;
  • створення ефективної інформаційно-маркетингової системи.
 
У результаті виконання програми також очікується зменшення площі деградованих сільськогосподарських угідь; створення сучасної системи насінництва, збільшення експорту насіннєвого матеріалу, поліпшення племінних і продуктивних якостей тварин; зменшення рівня бідності населення у сільській місцевості та наближення розміру середньомісячної заробітної плати працівників сільського господарства до середнього рівня по галузях економіки.
www.agro-business.com.ua/agrobusiness/events/5078-dlia-realizatsiii-programy-rozvytku-apk-potribno-47-mlrd-grn.html
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua