Депутати встановлять термін оренди для меліорованих земель

Верховна Рада України планує встановити термін не менше 10 років для оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які є ділянками меліорованих земель, на яких проводиться гідротехнічна меліорація. Відповідний проект закону№2920 в першому читанні підтримали 304 депутати.  

Зокрема, пропонується встановити строк не менше 10 років для оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які є ділянками меліорованих земель, на яких проводиться гідротехнічна меліорація, а також визначити на рівні законів України обов'язок орендарів сприяти належній експлуатації відповідних меліоративних систем та об'єктів інженерної інфраструктури цих систем на даних ділянках.  

Таким чином, планується забезпечити обґрунтований довгостроковий характер оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які є ділянками меліорованих земель, на яких проводиться гідротехнічна меліорація, що зумовить активізацію залучення інвестицій в сільськогосподарське виробництво на даних ділянках, а також планується забезпечити належний рівень захисту і збереження меліоративних систем, які значною мірою знаходяться у державній та комунальній власності.

Нагадаємо раніше, в  рамках проведення дня аграрних питань у ВРУ  депутатами було проголосовано за спрощення  процедури створення фермерських господарств.

ІЦ УАК      

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua