Чому Росія не зможе закрити Керченську протоку для судів з України

У вівторок, 16 лютого, ряд українських ЗМІ розповсюдив інформацію про те, що російська сторона, яка після анексії Криму повністю контролює Керченську протоку, має намір перекрити судноплавство в ньому в зв'язку з будівництвом моста на окупований півострів. Мінтранс РФ дійсно збирається обмежити рух в протоці, однак це не торкнеться Керч-Єнікальського каналу, по якому, власне, і здійснюється торгове судноплавство. Росія ніколи не вирішиться повністю перекрити Керченську протоку, оскільки це вдарить по її ж економічним інтересам і заблокує всі російські порти в Азовському морі.
 
2 лютого заступник міністра транспорту РФ Віктор Олерський провів в Тамані нараду, присвячену заходам забезпечення безпеки судноплавства на час будівництва мосту в Крим. В обговоренні взяли участь заступник керівника Росморрічфлоту Юрій Костін, так званий "міністр транспорту Криму" Андрій Безсалах, керівники ФКУ упрдор "Тамань" і ТОВ "СГМ-Міст", капітани портів Керч та Кавказ, представники "Морспасслужби Росморрічфлоту", "Росморпорт" і інших відповідальних структур.
 
Зокрема, було заявлено, що найближчим часом планується затвердження заборонених для плавання територій в районі будівництва мосту через Керченську протоку. На цих територіях, "виключаючи Керч-Єнікальський канал", буде заборонено переміщення всіх судів і кораблів, крім кораблів і суден військово-морського флоту, федеральних органів безпеки, а також плавзасобів, що беруть участь в процесі будівництва моста в Керченській протоці. Це виняток вкрай важливо, оскільки торгове судноплавство в протоці саме по цьому каналу і відбувається. Втім, один з кримських сайтів представив інформацію з наради таким чином, що рух суден в Керченській протоці буде перекрито повністю. Приблизно в такому вигляді це повідомлення і з'явилося в цілому ряді українських електронних ЗМІ.
 
Сам по собі Керченську протоку дуже мілководний, його дно має складний рельєф, що робить судноплавство по ньому складним і небезпечним. Тому уздовж протоки, майже на всій його довжині був проритий Керч-Єнікальський канал шириною в 120 м і проектною глибиною в 9,35 м. Він доступний для суден довжиною до 215 м, з осадкою до 8 м. В той же час, на прохід суден все одно накладається безліч обмежень. Зокрема, на вхід в канал судів великих розмірів капітан порту Керч дає дозвіл в кожному окремому випадку. Рух на бічних каналах під час туману, імли, снігопаду, сильної зливи та за інших несприятливих гідрометеорологічних умовах, а також при швидкості вітру більше 14 м / сек. заборонено. Прохід суден завдовжки понад 160 м і з осадкою понад 6 м здійснюється по Керч-Єнікальським каналом тільки в світлий час доби. У Керченській протоці діє система регулювання руху, тому їх шкіпери обов'язково повинні користуватися послугами Центру регулювання руху суден.
 
 
Карта Керченської протоки. Судна ходять виключно по зазначеним лініях
 
Канал - єдиний шлях до портів Чорного моря, як російським, так і українським. Його перекриття паралізувало б не тільки Бердянськ, Генічеськ і Маріуполь, але і російські порти Єйськ, Кавказ, Азов, Таганрог і Темрюк. Це завдало б значної шкоди російській економіці. Саме тому ніякої морської блокади азовських портів України чекати не варто. Російська влада має намір визначити заходи безпеки на той випадок, якщо будівництво опор моста коли-небудь почнеться. Навряд чи можлива і дискримінація кораблів по їх державної приналежності, оскільки дуже мало торгових суден ходять, власне, під російськими та українськими прапорами. Майже всі торгове судноплавство обох країн забезпечують суду, зареєстровані під іноземними прапорами.
 
В Адміністрації морських портів України (АМПУ) "апостроф" підтвердили цей висновок, пояснивши, що, згідно з угодою між Україною і РФ про співробітництво у використанні Азовського моря і Керченської протоки від 24 грудня 2003 року, торгові судна, військові кораблі, а також інші державні судна під прапором України або Російської Федерації, що експлуатуються в некомерційних цілях, "користуються в Азовському морі і Керченській протоці свободою судноплавства". "А торгові судна під прапорами третіх держав можуть заходити в Азовське море і проходити через Керченську протоку, якщо вони направляються в український або російського порт або повертаються з нього. АМПУ не очікує складнощів і обмежень проходу суден у морські порти Бердянськ і Маріуполь через Керч-Єнікальський протоку ", - підкреслили в адміністрації.
 
Поширення російських фейків також шкодить іміджу українських портів як надійних торгових партнерів.
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua