Бути чи не бути Міністерству с/г повинні визначити сьогодні

“Президент висловив цю ідею як рекомендацію. Зараз вона вивчається міністерством, тривають обговорення. Ми зможемо прокоментувати лише кінцеве рішення. Зараз, в межах дискусії, не можемо розголошувати деталі. Фактично було дано доручення президента визначитися до 4 лютого. Якщо буде прийняте рішення про реформування уряду, то його буде винесено на голосування у Верховній Раді”, – розказав Тарас Висоцький, заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, в інтерв’ю УНІАН.

На питання, чи готовий Тарас Висоцький очолити нове аграрне міністерство, він відповів: ” Скажу відверто, фізично часу над цим думати немає. Я – командний гравець. Яке рішення прийме команда, з таким я погоджусь”.

“Зараз є чотири структурних підрозділи – департамент аграрної політики, директорат аграрного розвитку, директорат сільського розвитку і директорат безпечності харчових продуктів. У кожного з цих напрямків є керівники, а у них – профільні заступники. Після кожного звільнення чи призначення повноваження між заступниками міністра перерозподіляються. Наразі я координую всі чотири напрямки. Є чіткі напрямки, де відчуваються позитиви. В першу чергу, управління державними підприємствами та приватизація. Роками підприємства приносили збитки і не передавалися до Фонду держмайна, хоча на це підстави були. Оскільки профільні структури знаходяться якраз в Мінекономіки, після об’єднання міністерств вдалося швидко підготувати необхідні документи. Спочатку 493 підприємства були передані від Міністерства АПК в Мінекономіки, а в грудні – у Фонд держмайна. Зараз вони готуються до приватизації. Серед них ключовою є так звана «велика четвірка» – «Укрспирт», ДПЗКУ, «Аграрний фонд» і «Артемсіль». Другий напрямок, який суттєво посилився після об’єднання відомств – розвиток міжнародних відносин, а саме промоція аграрного експорту. Стало можливим використовувати такий інструмент Мінекономіки як Офіс з просування експорту України”, – додав замміністра

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua