Allseeds Group прогнозує збільшення потужностей зерноекспорту України на 20%

Підписання угоди про будівництво у порту «Южний» зернового терміналу потужністю до 5 млн тонн на рік, збільшить можливості зерноекспортної інфраструктури України на 20%.

 

Про це повідомила прес-служба компанії Група Allseeds, вітаючи всесвітньо відому компанію Cargill Inc., її партнерів в Україні — «МВ Карго», посольство США в Україні, Американську торгівельну палату в Україні, Уряд України із підписанням угоди про будівництво у порту «Южний» зернового терміналу потужністю до 5 млн.тонн на рік.
 
«Українські товаровиробники, усі учасники зернового ринку із нетерпінням чекали на таку подію, бо реалізація інвестиційного проекту збільшить можливості зерноекспортної інфраструктури України одразу на 20%, підвищить конкуренцію на ринку послуг із перевалки зерна та призведе до зменшення логістичних витрат і збільшення закупівельних цін для аграріїв», — йдеться у повідомленні.
 
За оцінками компанії, цей інвестиційний крок однієї із найавторитетніших у світі компаній – Cargill, дає сигнал широким бізнес-колам у світі про покращення у результаті економічних реформ бізнесового клімату в Україні та його прийнятність для відновлення інвестицій.
 
«З іншого боку, це додає упевненості українцям у тому, що Україна одужує, що вона з честю вийде із соціально-економічної та політичної кризи та стане на шлях упевненого незворотного економічного зростання», — зазначають у прес-службі.
https://www.agro-business.com.ua/agrobusiness/events/4803-allseeds-group-prognozuie-zbilshennia-potuzhnostei-zernoeksportu-ukraiiny-na-20.html
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua