Агрокомітет ВР пропонує заборонити іноземним інвесторам купувати у власність сільгоспземлі

Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин рекомендує парламенту прийняти за основу законопроект №4455 про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо права власності іноземних інвесторів на землю).

 

Про це повідомляє прес-служба парламенту.
 
Законопроектом, зокрема, до осіб, які не можуть набувати у власність земельні ділянки сільськогосподарського призначення, пропонується віднести «іноземні підприємства», «підприємства, у статутному (складеному) капіталі яких є іноземна інвестиція (спільні підприємства, підприємства з іноземними інвестиціями)», «юридичні особи, створені за законодавством іншим, ніж законодавство України», «міжнародні урядові та неурядові організації»;  однією із підстав отримання права власності на земельну ділянку визнається її «придбання за цивільно-правовими договорами».
 
Також у Земельному Кодексі України пропонується замінити термін «іноземні юридичні особи» на «юридичні особи, створені за законодавством, іншим, ніж законодавство України» тощо.
 
Прийняття законопроекту, на думку суб’єктів права законодавчої ініціативи, «суттєво покращить інвестиційний клімат в Україні, сприятиме активізації ділової активності в регіонах, позитивно вплине на соціально-економічний розвиток держави».

  https://www.agro-business.com.ua/agrobusiness/events/5440-agrokomitet-vr-proponuie-zaboronyty-inozemnym-investoram-kupuvaty-u-vlasnist-silgospzemli.html 

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua