Аграрії знову звернулись до ВР щодо відновлення спецрежиму ПДВ

Аграрії України не втрачають надії повернути спецрежим відшкодування ПДВ. 

Про це йдеться в повідомленні «Української аграрної конфедерації».

Громадські та професійні об’єднання вчергове звернулися із відкритим листом до Голови Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Н.П.Южаніної з проханням прискорити розгляд законопроекту №3851-1 у Комітеті з питань податкової та митної політики.

Зокрема, у листі зазначається, що правила оподаткування діяльності сільськогосподарських товаровиробників, які зафіксовані у Законі України від 24.12.2015 року № 909-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році»,  викликають серйозну стурбованість серед аграріїв стосовно подальшого розвитку галузі АПК.

«Ці зміни є складними не лише  для адміністрування з боку Державної фіскальної служби України, але й вселяють невпевненість у роботі господарюючих суб’єктів. Насамперед, вони суперечать інтересам сільськогосподарських товаровиробників України: ведуть до розквіту корупції, знищення середнього та малого бізнесу, особливо, фермерства, скорочення робочих місць, а також зберігають та підсилюють нерівність серед платників податків», — стверджують представники аграрної галузі.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua