Аграрії отримають 300 млн грн на здешевлення процентної ставки по кредитах

Кабінет Міністрів України погодив виділення 300 млн грн державних коштів для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів.

 

Про це повідомив міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко.
 
Кошти будуть спрямовані на здешевлення процентної ставки для малих і середніх сільськогосподарських підприємств. Міністр підкреслив, що це дозволить сільгоспвиробникам, як і минулого року, залучити 7,8 млрд грн кредитів в рамках державної програми з компенсації відсотків за кредитами.
 
За його словами, компенсації будуть підлягати відсоткові ставки за кредитами, залученими для покриття таких витрат, як закупівля пально-мастильних матеріалів, насіння, мінеральних добрив, засобів захисту рослин, кормів, ветеринарних препаратів, молодняку сільськогосподарських тварин та птиці, обладнання для тваринницьких ферм і комплексів тощо.
 
«Виділення кредитних грошей створить сприятливі умови для залучення кредитів у банках, надасть можливість суб’єктам господарювання агропромислового комплексу отримати державну підтримку за залученими кредитами і, таким чином, поліпшить фінансовий стан аграріїв», - наголосив Олексій Павленко і додав, що  питання розподілу коштів повністю децентралізоване та рішення приймається на рівні областей.
https://www.agro-business.com.ua/agrobusiness/events/5108-agrariii-otrymaiut-300-mln-grn-na-zdeshevlennia-protsentnoii-stavky-po-kredytakh.html
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua